shay laren can i lick both of them xvid. gelbooru

amateur tube teen gives very passioned blowjob.

Pokylių salė

Gražiausiomis Jūsų šventėms yra skirta net 100 kv. m. šiuolaikiškai įrengta pokylių salė, kurioje prie šventinio stalo galės susėsti iki 70 svečių. Salė yra erdvi, tad užteks vietos šokiams ar nuotaikingiems žaidimams atlikti. Salėje rasite visą reikalingą infrastruktūrą muzikinei aparatūrai bei šventiniam apšvietimui pajungti.
Tam, kad šventės metu kiekvienas svečias galėtų jaustis komfortabiliai, labai svarbu užtikrinti tinkamą salės mikroklimatą. Būtent todėl, atsižvelgiant į metų laiką bei individualius svečių poreikius, pobūvių salė yra šildoma ar kondicionuojama.

Puošimas

Jūsų nuotraukos šventės metu atrodys nuostabiai, nes mes siūlome šventinės salės puošimą. Balti kėdžių apvalkalai su jūsų norimos spalvos kaspinais suteiks puikų įvaizdį. Baltos staltiesės puikiai pagyvins šventės akcentą, o siūlomos gėlės aukštose vazose bei papuošta arka suteiks daugiau spalvotų jausmų. O jei salėje trūks jaukumo ar norėsis šilumos, šventinį stalą galima papuošti aukštomis žvakidėmis arba užkurti židinį. O svarbiausia tai, visi jūsų norai yra derinami ir išpildomi!

Maitinimas

Kaip svečiai jausis jūsų šventės metu? Maistas – energijos šaltinis, tad daug kas priklauso nuo gardžių vaišių patiekimo. Kiekvienas patiekalas yra derinamas pagal jūsų norus. Ir visai nesvarbu tai būtų vieni ar treji karšti patiekalai jūsų šventės metu, nes maistas ruošiamas pagal suderintą šventės meniu. Tad viskas, ką reikia atsivežti, tai - apetitas ir gera nuotaika!

Nakvynė

Kad jūsų šventės svečiai jaustųsi žvalūs sekantį šventės rytą mes siūlome 60 miegamų vietų, kuriose jie galės pailsėti ir pasiruošti kitai dienai. Šiose patalpose yra įrengta 13 miegamųjų kambarių (dviviečiai, keturviečiai ir šešiaviečiai), 2 dušai, vonia bei 4 tualetai.

Pokylių organizavimas

Kad vakaras eitūsi nepriekaištingai, mes galime jums pasiūlyti muzikantus, renginio vedėjus, šokėjus. Taip pat galime pasiūlyti iš kur užsisakyti gėles puošimui, bei tortus.

Gintaro dulkių ceremonija

Švenčių metu aukuro ugnyje visi šventės dalyviai sudegina gintaro dulkes, išsakydami kitiems šventės dalyviams palinkėjimus. Ceremonija prie aukuro paprastai yra atliekama jau sutemus – būtent tuomet išgaunamas didžiausias šio proceso efektas.

Pirtis

Nesvarbu, lauke svilinantis karštis, ar stingdantis šaltis – malkomis kūrenama garinė pirtis su plačiais gultais kviečia pasikaitinti šventės svečius antrąją dieną. Na, o visi bent kartą pirtyje buvę patvirtins – nėra nieko smagiau.

Lauko pavėsinė

Didelė lauko pavėsinė labai mėgstama svečių, nes ji paslepia nuo kaitros ar lietaus ir leidžia toliau mėgautis švente.


biqle.me